ZMIANY W HARMONOGRAMIE „Ziemi na ratunek- 2 edycja”

Witam !

Szanowni Państwo, bardzo wiele się zmieniło w naszej rzeczywistości.

Ponieważ pandemia zatacza coraz to większe kręgi nie możemy zrealizować zadań zaplanowanych w projekcie pn ” Ziemi na Ratunek -2 edycja” w zaplanowanych wcześniej terminach.

Przesłany wcześniej LIST traci ważność, co do harmonogramu.

Udało nam się wspólnie wykonać tylko pierwsze zadanie tj. Gminny Turniej Zbiórki Zużytych Baterii. ( wyniki ogłoszone w poprzedniej relacji na tej stronie)

Kolejne zadania, czyli

  1. Złożenie portfolio  przez koordynatorów pn .”My dla Ziemi” z działań 2016-2019, przenosimy  z 22 kwietnia na  22 września 2020r.,

oraz

  1. Gminny Konkurs Plastyczny pn. „Osobliwości bocianiego szlaku w gminie Sieroszewice”  planowany na maj  08 maja przekładamy na 29  września  2020r.
  2. Gminny Konkurs  Literacki pn. „Ziemi na ratunek” z 15 maja przekładamy na 01 października 2020r.
  3. Akcję „Uczczenie Dnia Ziemi Czynem” w Ołoboku z 21 kwietnia planujemy przeprowadzić 11. września 2020r.
  4. Podsumowanie wszystkich wymienionych wyżej działań, które było planowane na 05 czerwca 2020 przeniesione jest na 16 października 2020r. Wówczas zamiast Gminnych Obchodów Dnia Ochrony Środowiska planujemy zorganizowanie Gminnych Obchodów Dnia Drzewa.

 

Zdajemy sobie sprawę, że zaplanowane terminy będą mogły być dotrzymane pod warunkiem poradzenia sobie z pandemią, czego Państwu i  Wszystkim życzę z całego serca.

 

Dziś dziękuję za dotychczas wykonaną w Projekcie pracę :), za oddane baterie, za rozpisanie wśród uczniów konkursu plastycznego i  konkursu literackiego, a także Wasze zaangażowanie w przygotowanie sprawozdania do portfolio.

Mamy  ogromną nadzieję, że wszystko będzie mogło być zaprezentowane i ocenione – tylko nieco później.

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych ślę życzenia spędzenia ich w zdrowiu i radości z tego co mamy, a mamy tylko jedną ZIEMIĘ! Mamy tylko jedno ŻYCIE na tej właśnie Ziemi!

Oby jedno i drugie cieszyło nas, nasze Rodziny oraz Przyjaciół i nikogo nie dotknęła żadna zła sytuacja związana z pandemią.

Życzę optymizmu i przekonania ,że ta „zła chwila” już wkrótce przeminie, odejdzie.

 

Z wyrazami solidarności i  uszanowania

Halina Kaźmierczak- prezes EKOklub