NASZE STOWARZYSZENIE „EKOklub” z Wielowsi w gronie laureatów WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

Marszałek Województwa Wielkopolskiego wręczył nagrody laureatom XIV edycji Konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”. Odbyło się to w Poznaniu dnia 05 grudnia 2013r. Wśród zgłoszonych 41 projektów wysoką – czwartą lokatę i wyróżnienie zdobył projekt „My dla Ziemi”, który został zrealizowany na terenie Gminy Sieroszewice przez Stowarzyszenie Ekologiczno- Kulturalne EKOklub z Wielowsi ( w lutym 2014 roku Organizacja będzie obchodziło dwa lata swojej działalności). Dyplom uznania i informację o nagrodzie w wysokości 7 tys. złotych przekazał przewodniczący Kapituły Konkursu pan Tomasz Bugajski , Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Odbierali ją Prezes EKOklubu, Anatol Piaskowski oraz autorka projektu, koordynator i jednocześnie sekretarz Organizacji, Halina Kaźmierczak. Wręczenie nagrody odbyło się w obecności Wójta Gminy Sieroszewic Czesława Berkowskiego.
Otrzymana nagroda to forma dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, która pozwoli na nadalszą aktywną działalność Stowarzyszenia Ekologiczno – Kulturalnego w środowisku lokalnym.

Cieszymy się z nagrody i gratulujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację nagrodzonego projektu- „My dla Ziemi”.

TO NASZ WSPÓLNY SUKCES!

nagroda P1040947 P1040949

Zostaw Komentarz